Telefon
WhatsApp
Melliler Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Ercan Öztürk Merkez Valisi İsmail Fırat artık bizim Fahri Hemşerimiz olmuştur. Toplantımıza katılarak bizleri onurlandırmıştır / Vali İsmail Fırat kimdir ? UK London Haberleri
Hax

Milliler Derneği Başkanı Ercan Öztürk , Antalya’da yaşayan Mellililer olarak kuruluş amaçlarını şöyle açıkladı. “Öncelikli olarak hemşehrilik bilincini geliştirmek. Ata toprağımız ile bağlarımızı pekiştirmek, doğduğumuz coğrafyanın kültürel değerlerini tanıtmak, sadece Melli değil, toplumun her kesimi ile bir araya gelip değerlerimizi paylaşmak istiyoruz.  Bu toplantıdaki konuğumuz  Merkez Valisi Sn. İsmail Fırat ve hemşerimiz Mine Öztop oldu. Yanımızda olan sayın Valimize ve Mine hanıma yönetim kurulu olarak teşekkür ederiz.”

Mellililer DerneğiYönetim kadrosu şu şekilde oluştu: Başkan Ercan Öztürk, Başkan Yardımcısı Hasan Yamanol, Genel Sekreter Osman Yıldız, Kadın Kolları Başkanı Gonca  Uzhan, Sayman Ramazan Yılmaz ve Yönetim Kurulu üyeleri Ali Mayda, Eda Uysaler.


Milliler Derneği Başkanı Ercan Öztürk ,  Antalya’da yaşayan Mellililer olarak kuruluş amaçlarını şöyle açıkladı. “Öncelikli olarak hemşehrilik bilincini geliştirmek. Ata toprağımız ile bağlarımızı pekiştirmek, doğduğumuz coğrafyanın kültürel değerlerini tanıtmak, sadece Melli değil, toplumun her kesimi ile bir araya gelip değerlerimizi paylaşmak istiyoruz.  Bu toplantıdaki konuğumuz  Merkez Valisi Sn. İsmail Fırat ve hemşerimiz Mine Öztop oldu.
Yanımızda olan sayın Valimize ve Mine hanıma yönetim kurulu olarak teşekkür ederiz.”